Nafukovací vodní skútry na baterie

Ocean Scooter je nový produkt navržený a vyvinutý australskou firmou Astone. Jedná se o nafukovací vodní skútr pro děti starší pěti let. Při rychlosti 4,7km/h (při 50kg zátěži) je tento špičkový produkt ideální pro použití na přehradách, jezerech, mořích, ale i soukromých bazénech. Ocean Scooter je jednoduchý na přepravu a sestavení. Za pouhých deset minut je připraven k použití a k zábavě pro celou rodinu.

Balení obsahuje 7Ah dobíjecí baterii a 230V nabíječku. Plné nabití baterie trvá necelých šest hodin, což vám s Ocean Scooterem umožní téměř hodinovou nepřetržitou zábavu. Ocean Scooter je vybaven přímo na řidítkách světelnou indikací s tříúrovňovým indikátorem kapacity baterie. To vám společně s regulací rychlosti otočnou rukojetí, umožní vždy včas doplout do cíle.

Pro vyšší bezpečnost je Ocean Scooter vyroben dvoukomorově k zamezení potopení v případě propíchnutí jedné z komor. Zaručena je vodotěsnost všech elektrických částí a použitých konektorů. Samozřejmostí je ochranný kryt vrtule k bezpečnému užívání na veřejných plochách.

Ocean Scooter je při své hmotnosti 10kg včetně baterie ideální pro děti a mládež. Je dobře vyvážený, aerodynamický a bezpečně uveze 75kg pasažéra. Balení obsahuje elektrickou pumpičku připojitelnou k dodávané baterii, kterou dokážete váš člun velmi rychle jak přímo na místě nafouknout, tak vysát zbytek vzduchu při skládání Ocean Scooteru do originálního přepravního zavazadla, která je rovněž součástí základního příslušenství.

Existuje 4 produktů.

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry