Poradenství

Bazény Intex – Info o firmě + nejčastější dotazy

Sdílet

Intex udává standart inovace a dokonalosti

Intex jako největší výrobce nadzemních bazénů na světě dokáže uspokojit každý požadavek zákazníka.

Od celosvětově populárních bazénů „EASY SET®“, které jsou oblíbeny rodinami pro nízkou cenu, až po luxusní bazény „ULTRA FRAME®“, které jsou nádherné, neuvěřitelně silné a dostatečně velké pro plavání.

Žádný bazén Intex není kompletní bez příslušenství. Je to dáno tím, že Intex vyrábí a prodává kompletní řady filtračních zařízení, filtračních vložek, schůdků, bazénových podložek, krycích plachet, čistících setů, solárních plachet nebo i ohřevů, které zákazníkům prodlouží bazénovou sezónu. A co je nejdůležitějsí, Intex nabízí neuvěřitelný „KRYSTAL CLEAR®“ solící systém – nejdostupnější a nejjednodušší solinátor na dnešním trhu, dostupný jako samostatná jednotka nebo kombinován s filtrační jednotkou.

Rodina firem Intex má silný závazek k vývoji a výrobě nejvyšší kvality produktů za nejnižší cenu. Toto se stalo charakteristickým znakem společnosti Intex v celém světě.


Intex radí 

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy na produkty Intex (odkaz vede na poradnu Intex corp.).

Vybíráme z těch nejčastějších dotazů, které se týkají produktů značky Intex

Otázka: Kolik sezón by měl bazén Intex vydržet?
Odpověď:
 Záleží na používání, údržbě a péči. Odpovědná péče a správné skladování bazénu prodlouží jeho životnost o několik sezón.

Otázka: Jak moc mám nahustit horní prstenec bazénu Tampa (Intex)?
Odpověď:
 Prstenec nepřehušťujte, ani k jeho nahuštění nepoužívejte kompresor! Prstenec nahustěte tak, aby byl pevný na omak. Nadměrně nahuštěný prstenec může vlivem ohřátí sluncem prasknout nebo může způsobit netěsnost svárů. Dávejte pozor na změny teploty vzduchu! V chladném prostředí ztratí prstenec tlak a vzduch se smrští. Pokud nastane tento případ, nedohušťujte prstenec. Po opětovném zahřátí by prstenec praskl. V teplém prostředí se vzduch roztahuje. Musíte upustit část vzduchu, abyste předešli jeho přehuštění vlivem vysoké teploty.Otázka: Můžu postavit bazén Intex na betonovém dvorku?
Odpověď: Ano, pokud Vám umístění bazénu umožňuje zajištění všech dveří a oken. Doručujeme použít naši podložku pod bazén. Neposunujte bazénem po betonu, oděrky mohou způsobit proděravění dna. Povrch musí být rovný a stabilní.

Otázka: Na jaké další povrchy mohu postavit bazén Intex?
Odpověď:
 Bazén může být postaven na trávě, udusané hlíně i na dlažbě za předpokladu, že podklad je naprosto rovný a stabilní. Doporučuje se podložka pod bazén. Bazén by neměl být stavěn na písku nebo blátivém místě, mohlo by dojít k nechtěnému posunu. Není doporučeno bazén stavět na dřevěnou podložku, balkony a vyvýšené plošiny.

Příslušenství k bazénům od E do Z

Další rady
Provoz a údržba bazénu

Údržba a čištění bazénů Údržbu bazénu je nutné provádět průběžně po celou dobu provozu bazénu. Na čištění a údržbu bazénů včetně prostorů jsou kladeny vysoké

Úprava vody během koupací sezóny

Úprava vody během koupací sezónyBěhem celé koupací sezóny je třeba pravidelně kontrolovat pH a hladinu chloru. Čím je voda teplejší tím rychleji chlór ubývá, proto

Jak na zelenou vodu

Voda je zakalená a špinaváZkontrolujte pH a hladinu chloru. Nebojte se přidat více chloru, než obvykle a nechte puštěnou filtraci klidně i několik dní dokud

Navigace