ÚPRAVNA VODY ZODIAC MAGNAPOOL

Úprava magnéziové vody ZODIAC MAGNAPOOL 10g, do 40 m3

magnapool.jpg

Magnesium je mimořádně prospěšný prvek z přírody

Voda v bazénu s Magna Pool™ systémem, je mimořádně šetrná k pokožce, nedráždí oči a dosahuje maximální čistoty.
Má léčebné účinky na citlivou pleť a všechny kožní problémy. Hořčík působí na kůži jako magnet, a tím pomáhá detoxikovat jak pokožku, tak tělo od nečistot, zmenšuje póry a udržuje pokožku jemnou, hladkou a zdravou. Pomáhá zmírňovat tělesné potíže, podporuje zdravý spánkový cyklus, uvolňuje stres a úzkost, poskytuje energii svalům a omlazuje tělo.

Magnesium -  je mimořádně prospěšný prvek z přírody
Nachází se v mořské vodě, stejně tak jako v lidském těle a v každé živé tkáni. Hořčík je jedním ze základních minerálů potřebných pro naše tělo a pro jeho zdraví. Lázně obohacené hořčíkem jsou mnoho let uznávány. Zdravé buňky se dále promítají do celkového zdraví a kondice člověka.

Jak Magna Pool™ funguje?

Hlavním a nejcennějším prvkem jsou minerály magnezia, které jsou získávány z moře a obsahují chloryd
hořečnatý. Ty se po té rozpustí v bazénové vodě, podobně jako je tomu u zařízení na úpravu slané vody. O samotnou úpravu vody se stará zařízení Magna Pool™, jehož elektrolytickou celou proteká voda s rozpuštěnými minerály. Díky elektrolýze vzniká Hydroxid hořečnatý MgCl2. Ten ve vodě vytváří přírodní zbytkový chlor desinfikující vodu a také magnesiové mléko, které funguje jako přírodní flokulant. Výsledkem je křišťálově čistá voda.

K zařízení Magna Pool™ je možnost dokoupit modul pro dávkování pH. Filtrování vody by mělo probíhat přes filtrační médium tvořené granulemi z filtračního skla. To zajistí maximální účinnost při filtraci vody a také velkou úsporu vody při proplachování filtrace až o 75 %. Magna Pool™ přirozeně zpomaluje vytváření chloraminových molekul, které mohou způsobit nepříjemný zápach, dráždění kůže a očí. Nárůst chloraminů je až 4krát nižší než u klasické úpravy vody a je jich ve výsledku o 40 % méně.

Technické parametry

Doporučený objem bazénu:

40 m3

Produkce chlóru:

10 g/hod.

Min. průtok:

5 m3/h

Max. průtok:

18 m3/h

Minimální požadovaná hladina minerálů:

4,5 g/l

Optimální požadovaná hladina minerálů:

4,5 -5 g/l

Max. teplota:

40 °C

Max. pracovní tlak:

2,75 bar

Příkon:

195 W

Krytí:

23 IP

Digitální display:

Ano

Přepravní rozměry (š/v/h):

320 x 330 x 110 mm

Možnost rozšíření:

Ano

Napájení:

220-240 V AC

Přiložené soubory

     Mime-jpg ZODIAC_MAGNAPOOL.JPG