Zásilky na Slovensko

Obchodní podmínky pro Slovenskou republiku

Pro Slovenskou republiku platí stejné obchodní podmínky jako pro Českou republiku s výjimkou výše dopravného.

Přepravu zásilek na Slovensko pro nás zajišťuje dopravní společnost PPL a její zahraniční partner, zásilky jsou po odeslání doručeny do 48 hodin, do Bratislavy i do 24 hodin.

Na Slovensko zasíláme balíky o maximální hmotnost 20kg. Pokud bude mít zásilka více jak 20kg a bude možné zboží rozdělit do dvou balíků, může být zásilka poslána – přepravné se v tomto případě účtuje za každý balík.

Zboží je samozřejmě možné vyzvednout osobně v naší pražské kanceláři.

Při osobním odběru přijímáme €uro.

Cena dopravy na Slovensko

Jednotná cena za 1 balík do 20kg je 550,- Kč s DPH. 

Zboží je možné zaplatit převodem (zboží odesíláme až po připsání částky na náš účet) popř. dobírkou.

Jak objednávat

Zboží v našem internetovém obchodě objednáváte standardně, po zaregistrování a přihlášení. Ceny v našem katalogu se vám zobrazují v českých korunách, v těch také objednáváte. Bohužel současný systém zatím nedokáže nabídnout aktuální cenu dopravného pro Slovensko pro objednávaný produkt, proto vám přijde na váš e-mail potvrzení s dopravným s nejmenším možným dopravným pro Slovensko. My vám následně pošleme další potvrzovací e-mail s přesnou cenou přepravy pro objednávaný produkt a poplatku za dobírku viz cenová tabulka výše.

Fakturu vystavujeme taktéž v českých korunách, dopravní společnost vám ale tuto částku přepočítá v aktuálním kurzu na €. Vy tedy dopravci zaplatíte dobírku v €.

Navigace